bg
דף הבית > פתיחת ערוץ יוטיוב

פתיחת ערוץ יוטיוב

ניהול נכון של האתר שלנו יכול להוביל להצלחה של העסק – באמצעות מינוף נכון, שיווק ופרסום אנחנו יכולים להפוך את האתר שלנו למוקד של רבבות, או מאות, אנשים אשר נכנסים אליו מדי יום, ומבצעים עסקאות.

אבל כדי להביא את האנשים הללו, אנחנו צריכים לדעת להשתמש בכלים העומדים לרשותנו ואחד מהכלים הנכונים והמובילים ביותר כיום הוא היוטיוב!

פתיחת ערוץ YOUTUBE

יוטיוב – אשר בבעלותה של חברת הענק גוגל, הינו אתר אינטרנט שנועד בכדי לפרסם בו קבצי וידיאו וסרטונים שונים. כל משתתף הרשום באתר יוטיוב יוכל להעלות סרטונים ואף לשתף אותם ברשתות החברתיות השונות.

כיום, כל עסק , בין אם מדובר בעסק בהתהוות או בעסק מצליח ומשגשג חייב לעבור דרך היוטיוב, אם בהלאת סרטוני תדמית של העסק, הקמת עמוד עסקי ביוטיוב, בניית קמפיין פרסומי ביוטיוב ועוד.

תוכן אמיתי הוא סוג של מילה גסה בימינו, כאשר יותר ויותר עסקים מפרסמים לשם הפרסום, ושוכחים שלעיתים קרובות הלקוח מחפש משהו יותר מהותי, יותר אמיתי ויותר, ובכן, בעל תוכן, אשר פרסום גרידא. הדבר הזה הופך הרבה עסקים למוצלחים הרבה פחות, כאשר הצופה החכם מבין שאין שום תוכן אמיתי בסרטון, אלא גיבוב של שטויות.

אז מה אנחנו צריכים לעשות כדי להצליח? פשוט – לתת תוכן אמיתי, בהיר ויותר מהכל קצר.

אורך הוא אחד האמצעים שאנחנו צריכים להקפיד עליהם – כמה תוכן אמיתי אנחנו יכולים להכניס בזמן קצר ככל הניתן.

היות ופרק הזמן שעומד לרשותנו, לפני שהצופה ישתעמם, הוא קצר, אנחנו צריכים לנצל אותו כדי למשוך את תשומת הלב שלו בצורה הטובה ביותר האפשרית.

אז איך עושים זאת?

יש הרבה אמצעים כדי לתפוס את תשומת הלב של הצופה, ביניהם מגוון אמצעים אשר נפוצים יותר או פחות ברחבי הרשת. שימוש בציורים, צבעים, צלילים הם אחד מהדברים, אבל שימוש בשפה ברורה, בהירה וכמובן העברת התוכן שהבנאדם מחפש, היא דבר אשר אין שני לו לעיתים קרובות.

אבל את הדבר הזה יותר פשוט להגיד מאשר לעשות – אנשים רבים לא יודעים להשתמש במילים, או במדיה, שלהם בלי פגם, והם משעממים, מבריחים או הכי גרוע – לא ברורים, במהלך הסרטונים. כדי להפוך את הסרטון למשהו שניתן לצפות בו, לעיתים צריך התערבות של גורם שלישי אשר יוכל לתת לנו הנחיות, אשר עד שבסופו של דבר נלמד את הלקחים בעצמנו וניישם אותם בסרטונים הבאים.

לקחת את הצעד הנכון לעבר הצלחת העסק

סרטונים של יוטיוב הם לא עניין של מה בכך – הם דורשים מאיתנו הרבה הבנה של המדיה החברתית, ואת חוסר הסבלנות של רוב הצופים ברוב רחבי האינטרנט. בסופו של דבר, אנשים מחפשים פתרון קצר, ואין להם את הזמן או הרצון לצפות במשהו ארוך, גם אם המידע שאנחנו מספקים שם הוא פנינות חוכמה אשר אין שני להם ברחבי האינטרנט. מה גם שרוב הסיכויים שזה לא נכון – אחרים מציעים את אותו הדבר, ואפילו אם הוא פחות טוב, הוא מוצג יותר טוב. Miked design יכולים לעזור לכם לקחת את הצעד הנכון לעבר הצלחה ביוטיוב, ולהפוך את השימוש שלכם בסרטונים ללא פחות ממעולה.

 

Miked design מתמחים בין היתר בכל הנוגע לקידום העסק שלך ביוטיוב. בין אם מדובר על עיצוב עמודי יוטיוב, בניית עמוד יוטיוב לעסק, הקמת קמפיין פרסומי נכון ומותאם אישית לעסק שלך, העלאת סרטונים וקבצי מדיה שונים לעמוד ביוטיוב וניהול שוטף.

לקבל פרטים נוספים צרו קשר עוד היום עם Miked design

השאירו פרטים ונחזור אליכם בכל הקשור לעיצוב ערוץ ופתיחת דפי יוטיוב מעוצבים :

שם :
טלפון :
דואר אלקטרוני :

בין לקוחותינו
ירין שחף ניו מדיה פסגות מגדל קפה גו פורקס סלקום צלול סל קניות פוש קפה אנימיה