bg
דף הבית > חנות וירטואלית

חנות וירטואלית

חנות וירטואלית בעידן האינטרנטי בו אנו חיים, היא הדבר הבא, בין אם יש לכם חנות פיזית בה אתם מוכרים מוצרים, וטוב מכך, גם אם אין לכם חנות פיזית, תוכלו לפתוח חנות וירטואלית במסגרתה תציגו את מיטב המוצרים והפריטים שלכם, ותוכלו לבצע מכירות און ליין.
פתיחה של חנות וירטואלית חוסכת את ההוצאות אשר כרוכות באחזקה של חנות פיזית, וכך שהיא מצריכה זה קיומו של מחסן ומלאי, כאשר נוצר חסכון גם באנשי מכירות, שכירויות ועוד. חנות וירטואלית מקצרת לכם גם תהליכי שיווק רבים, שכן בעוד שקמעונאים רבים משקיעים זמן וכסף בשיווק באינטרנט על מנת שיוכלו להביא את הלקוחות שלהם לחנות, הרי שבעליו של חנות וירטואלית חוסך במאמצים, שכן אין לו צורך להביא את הגולש פיזית אל החנות שלו, וכל שעליו לעשות הוא להביא את הגולש אל החנות ולגרום לו לבצע רכישה.

חנות וירטואלית

קניות בחנות האינטרנטית

ניתן לפשט הקמה של חנות וירטואלית למספר נושאים עליהם חשוב לתת את הדעת:

  • מערכת סליקה מאובטחת - אחד הפרמטרים החשובים ביותר בחנות וירטואלית הוא קיומה של מערכת סליקה מאובטחת אשר תאפשר לבצע רכישות מאובטחות באתר האינטרנט. מערכת סליקה מאובטחת תוכלו להבטיח שהגולשים יזינו את מספר כרטיס האשראי שלהם מבלי חשש לגניבות או הונאות, ותוכל להבטיח שקט נפשי לרוכשים, כאשר ללא מערכת הסליקה לא ניתן יהיה לבצע רכישות באתר.
  • קטלוג מוצרים מפורט - בתהליך בנייה של חנות וירטואלית חשוב מאוד להשקיע בקטלוג מוצרים מפורט למשעי, כך שבקטלוג יופיעו כל המוצרים השונים אשר קיימים בחנות הוירטואלית, באופן שיהיה נגיש ואינטואיטיבי לגולש, כך שהתפעול שלו יהיה קל ויעיל.
  • פירוט של המוצרים - לצד קטלוג המוצרים, חשוב מאוד שיהיה פירוט מקיף כמה שיותר על כל מוצר, עם מפרט טכני וכל האינפורמציה הדרושה לצורך קבלת אפיון של המוצר, ולטובת קבלת ההחלטה של הצרכן.
  • עיצוב של האתר - לממשק המשתמש של החנות יש השפעה רבה על הגולש ועל תהליכי הרכישה אותם הוא מבצע באתר, לכן חשוב מאוד להשקיע בעיצוב ואפיון האתר, וזאת על מנת שלגולש יהיה קל להתנהל באתר, כך שהוא יוכל להגיע בשניות לכל מקום בו הוא מעוניין להגיע בחנות הוירטואלית שלכם.

עיצוב חנויות – ההבדל בין עוד עסק ברשת לעסק מנצח!

עיצוב חנות אינטרנט חייב להיעשות מתוך מודעות ולמידה מעמיקה של עולם הפרסום האינטרנטי. עיצוב חנויות מתחיל תמיד בתכנון קהל היעד – ככול שנגדור יותר טוב את קהל היעד אשר אליו מכוון אותו עיצוב חנות – כך יגדלו סיכויינו לתפוס יותר גולשים פוטנציאלים ובכך למכור יותר!

עיצוב חנויות אינטרנטיות זוהי העבודה החשובה ביותר בתחום השיווק האינטרנטי. החנות האינטרנטית משמשת כחנות לכל דבר ואף יותר בשל פוטנציאל הלקוחות האדיר הטמון בעולם האינטרנט. עליכם להשקיע בכל הקשור ל עיצוב חנות האינטרנט לפחות כפי שהייתם משקיעים בעיצוב חלון הראווה במידה והייתה לכם חנות מוחשית – עיצוב חנויות ועמודיהם אלו הם פניכם בפני קהל הגולשים ועל ידיי עיצוב חנות וירטואלית איכותי יותר תיצרו רושם חיובי על לקוחותיכם.

בעולם האינטרנט ההבדל בין חנות קטנה לקניון ענק הוא אך ורק עיצובי! כל חבר עסק או אדם אשר המעוניין להיכנס לעולם המכירות האינטרנטי חייב להבין כי ההבדל היחיד בין חנות מצליחה לעוד חנות ברשת הוא עיצוב החנות – ישנם ברשת אין ספור חנויות אשר נעלמות בים האתרים – כאשר אתם נכנסים לזירה כל כך תחרותית חובה עליכם להבדיל עצמכם. כל חברה המספקת אתרי חנויות אינטרנטיות תמיד תציע ללקוח עיצוב בסיסי כחלק מחבילת החנות, בכדי להציג ללקוח מחיר זול ותחרותי – שימוש בעיצוב סטנדרטי זה הוא טעות בסיסית בחוקי השיווק האינטרנטיים ובסופו של יום נוסף עוד אתר מסוג חנות לרשת – אך שום גולש לעולם לא יזכור את קיומו.

ישנם אלמנטים עיצוביים רבים אשר על מעצב החנות לקחת בחשבון לצורך קבלת עיצוב חנות מושלם. עיצוב חנויות המשלב תוכן פרסומי כגון באנרים דינמיים, תמונות מוצרים ופרסומות אטרקטיביות – יוסיף עניין בעיני הגולש ויגרה את מוחו. ככל שהמומחה אשר בחרנו לצורך עיצוב חנויות מוכשר יותר כך סיכוי גדול יותר שייקח את מירב הפרמטרים הנדרשים ליצור עיצוב חנות מנצח כגון: תכנון תצוגת המוצרים – בצורה שלא תכביד על הגולש אך מצד שיני תציג את מקסימום המוצרים, חישוב מקסימום שטחי פרסום מבלי להעמיס על האתר יתר על המידה, תכנון אזורי תוכן נכון בעבור מנועי חיפוש וכו'...

קיימים סוגי עיצובי חנויות רבים ומגוונים המתאימים באופן ישיר לכל תחום ותחום לדוגמא: עיצוב חנויות ספורט אינטרנטיות, עיצוב חנויות צעצועים ומשחקי טלוויזיה, עיצוב חנויות מסוג קניון ( עיצוב אתרים מסוג קניון ) , עיצוב חנויות צילום ומוצרי הדפסה, עיצוב חנויות מוצרי ספא ויופי, עיצוב חנויות רהיטים....

בכל סוג חנות שתבחרו ובכל רמה וגודל – לנו בסטודיו Miked Design כל הידע והכלים ליצור בעבורכם עיצוב חנות אינטרנטי מנצח!!!

בין לקוחותינו
ירין שחף ניו מדיה פסגות מגדל קפה גו פורקס סלקום צלול סל קניות פוש קפה אנימיה